En İyi Sosyal Medya Paylaşım Araçları

En İyi Sosyal Medya Paylaşım Araçları

Facebook, Twitter, Instagram v.s dışında daha fazla platformda bulunmak isteyen site sahipleri, bir zamandan sonra ipin ucunu kaçırıyor. Aynı anda bir çok yerde paylaşım yapıp, birde bunların kontrolünü gerçekleştirmek hayli zor. Bu durumdaki site sahiplerinin bir numaralı kurtarıcısı otomatik sosyal medya paylaşım araçları oluyor. Sizlere bu yazımızda otomatik sosyal medya paylaşım araçları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

En İyi Otomatik Sosyal Medya Paylaşım Araçları

IFTTT

IFTTT, dünya üzerinde yer alan bütün sosyal medya platformlarıyla entegre çalışan dünyanın en büyük otomatik sosyal medya paylaşım aracıdır. Her türlü eşleşmeyi yapabileceğiniz sistemde, bir platform üzerinden yaptığınız her hangi bir paylaşım, ayarladığınız tüm sosyal mecralarda eş zamanlı olarak paylaşılacaktır. IFTTT ücretsiz olarak sunduğu özellikler ile sosyal medya konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Zapier

En İyi Otomatik Sosyal Medya Paylaşım Araçları

Zapier, son zamanlarda gösterdiği yükseliş ile IFTTT’ye kafa tutan bir sosyal medya paylaşım aracıdır. Zapier’i kullanarak sosyal medya hesaplarınızı kontrol edebilir, paylaşımlar yaparak gelen etkileşimlerin analizlerini görüntüleyebilirsiniz. Sosyal medya uzmanlığı yapıyorsanız, çoklu hesap yönetiminde Zapier bire bir.

Buffer

En İyi Otomatik Sosyal Medya Paylaşım Araçları

Sosyal medya yönetim araçları içerisinde en kolay kullanıma sahip olan Buffer ile sosyal medya hesaplarınızı tek bir çatı altından kontrol edebilirsiniz. Sağlamış olduğu otomatik sosyal medya paylaşımı hizmeti, sisteme eklediğiniz sosyal medya hesaplarınızda eş zamanlı olarak paylaşım yapmanıza olanak veriyor.

Aweber

En İyi Otomatik Sosyal Medya Paylaşım Araçları

Awaber bu listedeki araçların en az bilineni fakat, en önemli özelliğe sahip olanlardan biridir. Sistem içerisinde yer alan mail gönderim hizmeti sayesinde spama düşmeden belirlediğiniz kişilere sınırsız mail gönderebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan