Web Sitesi Yaptırdıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

Web Sitesi Yaptırdıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

İnternet ortamında içeriklerine göre sınıflandırdığımız çeşitli web siteleri var. Amacı belirlenerek hazırlanmış bir web sitesi bize çok şey katabilir. Bunların başında tanıtım içerikleri gelir. Gerek fikirlerinizi, ticaret ile uğraşıyorsanız da ürünlerinizi tanıtmanız da internet siteleri çok iyi araçlar olabilir. Bu aşamalara gelebilmek için öncelikle bir internet sitesine sahip olmanız gerekir. İyi tasarlanmış ve amacına hizmet eden bir sitenin yanında web sitesi sonrası aşamalara da dikkat etmeniz gerekir.

  • Amacına Hizmet Eden Bir Web Sitesine Sahip Olmak
  • Web Siteniz İçin Doğru Adımlar
  • Sitenizi Yükseltin

Amacına Hizmet Eden Bir Web Sitesine Sahip Olmak

Öncelikle işinizi bir profesyonele yaptırmak size hem zamandan kazandıracak hem de ürünün en iyi ve en kalitelisini almanızı sağlayacaktır. Bu sebeple sitenizin tasarımını bize emanet edebilirsiniz. Öncelikle hem yazılımsal olarak hem de görsel tasarım kısmında göze ve amacına hitap eden, kullanım açısından en doğru özelliklere sahip bir sitenizin olmasını sağlıyoruz. İşini en iyi yapan profesyonellere emanet ediyoruz. Arka planda çalışan kodlarımızdan tutun da görsel açıdan yaptığımız tasarıma kadar en iyisini hedefliyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz. İçeriğinizi ön planda tutacak tasarımlara imza atıyoruz. Ayrıca içeriğinize uygun renk tonları, sitedeki efektler gibi görsel konulara dikkat ediyoruz. Sitenizin işleyişini etkileyen yazılımsal tüm iyileştirmeleri yapıyor ve bu iyileştirmeler esnasında kullanılabilecek en iyi kodlama yöntemlerini kullanıyoruz. Siteniz için gerekli scriptlerle beraber en optimize çalışmayı sunuyoruz. Bütün bu işlemleri yaparken de müşteri memnuniyetini baz alan işleyişimiz sayesinde her zaman başarılı oluyor ve geri dönüşlerimiz olumlu oluyor. 

Siteniz İçin Doğru Adımlar

Web siteleri sadece tasarımdan ibaret değildir. Web sitesi yaptırdıktan sonra dikkat edilecek şeyler de vardır. Bunlar sonraki aşamada ziyaretçi sayınızı arttırmak, ürününüzü daha iyi tanıtmak, kaliteli ve ilgi çekici içerik üretmek açısından önemli adımlardır. Bu adımların başında ise SEO kriterleri gelir.

SEO Kriterlerini Sitenize Uygulamak

Bildiğimiz üzere arama motorlarında üst sıralara çıkmak için belli başlı kriterlere uymak gerekiyor. Bu kriterler SEO kriterleri olarak adlandırılıyor. Özellikle anahtar kelimeniz üzerine bir arama yapıldığı takdirde sitenizin ön plana çıkması demek daha fazla ziyaretçi çekmek ve amacına hizmet etmek demektir. Bir Birbu Dijital Reklam Ajansı olarak web sitelerinin tasarım kısmını tamamen SEO uyumlu hazırlıyoruz. Size kalan kısmı ise içerik veya sosyal medya gibi sizinle alakalı kriterleri düzenlemek. Bu kriterlerle ilgili yazılara blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Reklamınızı İyi Yapmak

Size internet dediğimiz koskoca markette harika bir rafta harika bir ürün tasarlıyoruz. Bu ürünün reklamı tamamen size ait. Özellikle sosyal medyada reklamınızı iyi yapmak size etkileşimde bulunacak ziyaretçi ve müşteri çekebilir. Bunun için iyi görseller ve iyi metinler kullanmanız gerekir.

Etkileşimi İyi Yapmak

İlla ki içeriğiniz veya ürününüzle ilgili size soru sormak veya sohbet etmek isteyen insanlar olacaktır. Bu konuda size düşen iyi bir çalışmayla herkese eşit mesafede durmak ve hızlı bir etkileşim de bulunmak her zaman önemlidir. 

Sitenizi Yükseltin

Yukarıda çeşitli niteliklerden bahsettik. Birbu Dijital Reklam Ajansı olarak yılların tecrübesinin kısa bir özetini size sunmaya çalıştık. Önemli olan kurumsal bir işleyişe sahip olmanın yanında algıya hitap etmeyi bilmektir. İnsanları gerek tasarımla gerek kelimelerle etkilemek önemli bir sanattır. Çalışma ve yıllarca süren tecrübe ile gelişir. Bu sebeple dikkat edeceğiniz bazı hususlar sizin harika bir siteye sahip olmanızı sağlayacaktır. Web sitesini yükseltmek için yapacağını bazı ayarlar ile uzun vadede dikkat çeken, amacına hizmet eden bir siteye sahip olabilirsiniz.Yorum Yap
0 Yorum yapan