5 Adet Ücretsiz .EDU Backlink!

5 Adet Ücretsiz .EDU Backlink!

Edu uzantılı sitelerden backlink almak sitenizin yükselişe geçmesinde önemli rol oynar.

Edu uzantısı eğitim anlamına gelen “education” kelimesinin kısaltmasıdır. Adından da anlaşılacağı üzere edu uzantıları eğitim amaçlı sitelerde kullanılabilir ve normal kullanıcılar tarafından kayıt edilemez.

Sadece eğitim kurumları tarafından alınabildiğinden dolayı edu uzantısına sahip siteler Google tarafında değerlidir. Siz de Google’ın gözünde değerli olan sitelerden backlink alarak sitenizin üst sıralara çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

Ücretsiz .edu backlink alabileceğiniz internet siteleri:

1.Blogs.cornell.edu

Açıklama:

https://blogs.cornell.edu/advancedrevenuemanagement12/2012/03/28/tennis-center-revenue-management/

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak sayfanın alt kısmında bulunan yorum kısmına gelin, daha sonra yorum kısmına tanıtım yazınızı yazabilir ve yorumun sonuna sitenizin adresini ekleyerek edu uzantılı backlink elde edebilirsiniz.

2. Parkway.chop.edu

Açıklama:

http://parkway.chop.edu/2017/01/13/hello-world/

Yine sayfanın altında bulunan yorum kısmına tanıtım yazınızı ve site linkinizi ekleyebilirsiniz ayrıca isim kısmınıza anahtar kelimeleri yazarak web site kısmına da backlink almak istediğiniz linki yazarak 2. linki de almış olabilirsiniz.

3. Blogs.harvard.edu

Açıklama:

http://blogs.harvard.edu/stoptorture/about/comment-page-380/

Yine açılan sayfada yorum kısmına gelerek açıklama kısmına tanıtım yazınızı ve bağlantınızı ekleyebilirsiniz. İsim kısmına da anahtar kelime ekleyerek backlink elde edebilirsiniz.

4. Family.blog.hofstra.edu

Açıklama:

http://family.blog.hofstra.edu/2016/03/0-0-1-4-27-hofstra-university-1-1-30-14.html

Yukardaki bağlantıya giderek Blogger tabanlı blog sayfasında yorum kısmına tanıtım yazınızı ve bağlantınızı ekleyerek backlink elde edebilirsiniz.

5. Blogs.lanecc.edu

Açıklama:

https://blogs.lanecc.edu/intro2mediaarts/2015/05/18/five-spazz-exercises/

Diğer sitelerde olduğu gibi bu sayfanın da yorum kısmına tanıtım yazınızı ve bağlantınızı ekleyerek backlink elde edebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan