Türkçe Karakter Destekli Fontlar

Türkçe Karakter Destekli Fontlar

Pek farkında olmasak da kafamızı nereye çevirsek mutlaka bir font ile karşılaşıyoruz aslında. Web veya baskı farketmeksizin tüm tasarımlarda işin en kolay kısmı font seçimi gibi görünse de aslında sanıldığı kadar hızlı karar verilemeyebiliyor. İşin içine bir de Türkçe karakterler girdiğinde kafalar iyice karışıyor. Tam aradığınız fontu buluyor ve karar veriyorsunuz ki Türkçe karakter desteğinin olmamasıyla moraller bozuluyor. Ancak Türkçe Karakter Destekli Fontlar arasında da tasarımlarınıza uygun çok güzel seçenekler bulabilirsiniz.

Font Bulma Yöntemleri

Türkçe Karakter Destekli Fontlar

Farklı kaynaklar ve çeşitlilik bulma konusunda sıkıntı yaşamadığımız günümüzde Türkçe Karakter Destekli Fontlar bulmak da çok zor değil artık. Çeşitli sitelerden font arşivleri indirebileceğiniz gibi sadece size hitap eden fontları da seçebilirsiniz. Bizim önerimiz güvenilir ve güzel font arşivleri ile karşılaşırs
anız ihtiyacınız olmasını beklemeden indirmeniz. Böylece bir tasarım yetiştirmeye çalışırken yeni font arayışına girmeden mevcut listenizden seçim yapabilirsiniz.

Google Yazı Tipleri Nasıl Daha Hızlı Hale Getirilir?

En popüler ve en kullanışlı Türkçe Karakter Destekli Fontlar arasından sizin için birkaç önerimiz de var:

BEBAS NEUE

PAINTERTürkçe Karakter Destekli Fontlar: Painter

CAVIAR DREAMSTürkçe Karakter Destekli Fontlar: Caviar Dreams

EXO 2.0Türkçe Karakter Destekli Fontlar: Exo 2.0

RighteousTürkçe Karakter Destekli Fontlar: Righteous

Panforte Serif Font Family

Türkçe Karakter Destekli Fontlar: Panforte Serif Font Family

CharmonmanTürkçe Karakter Destekli Fontlar: Charmonman

The Heart MazeTürkçe Karakter Destekli Fontlar: The Heart Maze

Beğendiğiniz ve indirmek istediğiniz fontlar var ise bizimde önerimiz olan DaFont sitesinden aradığınız fontlara ve daha fazlasına erişip, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz fontları bilgisayarınızın Denetim Masası içinde yer alan Yazı Tipleri klasörüne eklemeyi unutmayın.

Yorum Yap
0 Yorum yapan