Ücretsiz Kurumsal WordPress Tema Önerileri

Ücretsiz Kurumsal WordPress Tema Önerileri

Son zamanlarda Ücretsiz WordPress Kurumsal Tema arayan kişilerin sayısı bir hayli artmış durumda. Sebebi ise hiç kuşkusuz ki yaşadığımız internet çağında her işletme bir internet sitesi sahibi olmak ve potansiyel müşterilerine ulaşmak istiyor.

Sizde bir Kurumsal İnternet Sitesi Açmak istiyorsanız WordPress altyapısı en iyi tercihlerin başında gelecektir, WordPress altyapısı açık kaynak kodlu olması sebebiyle sürekli geliştirilmektedir ve tamamen ücretsizdir.

Dünyanın her yerinde kurumsal firmalar WordPress sistemini kullanmasının yanı sıra haber siteleri, blog siteleri ve e-ticaret sitelerinin büyük bir kısmı WordPress altyapısını tercih etmektedir.

Sizde WordPress ile bir Kurumsal Site açmak istiyorsanız profesyonel görünen, hızlı, şık ve Ücretsiz Kurumsal Tema ihtiyacınız var demektir.

O zaman ekibimiz tarafından özenle seçilmiş ve tamamen ücretsiz olan WordPress Kurumsal Temalara göz atalım!

Bilgilendirme:

Burada tanıtımını yaptığımız tüm temalar açıklamalarında belirttiğimiz üretici kişi veya kurumlar tarafından hazırlanmış olup yine bu kişi ve kurumlar tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Belirttiğimiz tüm demo ve indirme adresleri yayıncılar tarafından hazırlanan sayfalardır.

Temaların dağıtımları ile sitemizin hiçbir alakası ve sorumluluğu yoktur.

Ücretsiz Kurumsal WordPress Temaları

1. West WordPress Teması

West WordPress Teması
West WordPress Teması

İlk Kurumsal Tema önerimiz aThemes tarafından hazırlanan ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan West Kurumsal WordPress Temasıdır.

Oldukça şık bir görünüme sahip olan West WordPress Teması mobil uyumlu bir arayüze sahip ve Google PageSpeed aracından 80 üzeri skor almakta.

2. Neve WordPress Teması

Neve WordPress Teması
Neve WordPress Teması

Neve WordPress Teması, Themeisle firması tarafından hazırlanan Kurumsal WordPress Temasıdır. Ücretli bir sürümünün de satılmasına rağmen ücretsiz olan sürüm gayet yeterlidir.

Birden fazla görünüm seçeneğine sahip olması sayesinde size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Mobil uyumlu olarak hazırlanan Neve Teması, Google PageSpeed testlerinde Masaüstü görünümde 95 ve üzeri puanlar alsa da Mobil deneyiminde 50 ve üzeri puanlar almaktadır.

3. OnePress WordPress Teması

OnePress WordPress Teması
OnePress WordPress Teması

OnePress Teması, tek sayfadan oluşan oldukça basit ve işlevsel Kurumsal WordPress Temasıdır. FameThemes tarafından ücretsiz olarak dağıtıma sunulan temanın aktif kullanım sayısı 100.000 civarındadır.

4. The100 WordPress Teması

The100 WordPress Teması
The100 WordPress Teması

The100 WordPress Teması, 8Degreethemes ekibi tarafından hazırlanmış çok amaçlı bir WordPress Temasıdır.

Oldukça şık görünen birden fazla arayüz seçeneğine sahip olan temanın ücretli bir sürümü de bulunmaktadır.

5. Bosa Business WordPress Teması

Bosa Business WordPress Teması

Bosa Business WordPress Teması henüz yeni yayınlanmış bir Kurumsal Temadır. Herkes tarafından bilinmeyen, kaliteli ve hızlı bir WordPress Teması arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap
0 Yorum yapan