Web Yazılım Hakkında Detaylı Bilgiler

Web Yazılım Hakkında Detaylı Bilgiler

Web Yazılım Nedir?

Web yazılım web sayfasının temelini oluşturan güncel yazılım teknikleri kullanarak web sitenizin daha hızlı güvenli ve arama motorlarında daha itbarlı olmasını sağlıyoruz .

Web yazılım çalışması için size yönelik web sitesi ihtiyaç analizi yaparak şirketinizi firmanızı en iyi şekilde tanıtıyoruz . Yılların vermiş olduğu tecrübe be başarılarımızla Türliye geneli ve bir çok referansı olan firmamız sizlerle görüşerek şirketinizi tanıtan yazılar ve tüm içerikleri adınızın firmanızın markalaşması konusunda adımlar atıyoruz . İnternet günüzde detayların araştırıldığı bir alan haline gelmiştir . Ziyaretçiler ilk kararlarını görselliği değerlendirerek veriyorlar . Web yazılım firmaları arasında doğru seçim yapmak projenizin başarıya ulaşmasını sağlayan en önemli faktörlerden biridir . Projelerimizi, deneyimimizi ekibimiz ve siz değerli müşterilerimizle paylaşaral hayata geçiriyoruz.Yaptığımız hizmetleri sırasıyla adlandıralım ;

SEO(Arama motoru optimizasyonu)

Google SEO çalışmalarımızda sosyal medya hesap yönetimi hizmetlerimizden kurumsal mobil uyumlu web yazılım hizmetlerimizden uygun koşullarla yararlanabilir sayfanıza erişim sayısını arttırmak ve size daha çok müşteri kazandırmak için arama motorlarında sayfanızı üst sıralara taşıyoruz.Google analizi yaptığınızda google web sayfanıza minimum 80 ve üzeri puanlama yapacaktır. Çünkü amacımız sadece güzel görünen bir web sayfası yapmak değil işinizi geliştiren , satışlarınızı arttıran web tasarım projesi yapmaktır . Web sayfanıza ait site içi seo su tarafımızdan titizlikle yapılır.

Sosyal Medya

Firmanızı ön plana çıkartarak , rakiplerinizden öne geçmenizi sağlar . Kaliteli içerik resim paylaşımları yaparak firmanızın adına kısa sürede hedef kitleye ulaşmasını sağlar .

Adwords

Google Adwords google ın gerçekleştirdiği bir reklamcılık hizmetidir . Google Adwords kullanan kullanıcıların reklamlarını , aratılan kelimeleri ilişkilendirerek arama sayfasında  üst , alt  ve sağ tarafa barındırmaktır . Profesyonel reklam danışmanlığı hizmeti vermemizin yanısıra , Google Adwords hesabınızın yönetimi konusunda istekleriniz doğrultsunda da hareket etmeliyiz .

Mobil Uyumlu Tasarım

Web sitelerinin mobil uyumlu cihazlardan ziyaret edilme oranları gün geçtikçe artmaktadır . Web siteleri ekran boyutlarına duyarlı olacak şekilde tasarımını yapıp böylece ner cihaza uyumluluğunu sağlıyoruz . Başta kendimizi ve ülkemizdeki firmaları doğru şekilde internet dünyasında anlatmayı , onlara yeni bir kimlik oluşturmayı amaçladık .

Fotoğraf Çekimi

Firmanızın , ürünlerinizin fotoğraflarını profesyonel ekipmanlarımızla yapıyor web sitemizde yayınlıyoruz.Yorum Yap
0 Yorum yapan