WordPress yazılımı için en yararlı 10 eklenti

WordPress yazılımı için en yararlı 10 eklenti

WordPress İçin En Gerekli 10 Eklenti

 

OptinMonster

OptinMonster en popüler optimizasyon kullanıcılarını e-posta abonesine dönüştürcü yazılımıdır. Siteye giriş ve çıkış yapan ziyaretçilerini e-posta abonelerine dönüştürmenize izin verir. E-posta listenizi büyütmek istiyorsanız, o zaman 2017’den çıkan WordPress eklentisine sahip olmalısınız. OptinMonster’i kullanarak diğer işletmelerin ne kadar başarılı olduklarını görebilirsiniz.

 

WPForms

Bir işletme sahibi olarak, müşterilerinizin sizinle iletişim kurmasına izin vermeniz gerekiyor. WPForms, WordPress için en yeni ve kolay iletişim formu düzenleyici eklentisidir. Bu sürükle-bırak yoluyla çevrimiçi form oluşturucu, yalnızca birkaç tıklama ile iletişim formları, e-posta abonelik formları, sipariş formları, ödeme formları ve diğer çevrimiçi form türlerini kolayca oluşturmanıza yardımcı olur.
İlk defa kullanacak olan kullanıcılar için deneme sürümü WPForms Lite sürümü mevcuttur. Daha fazla özellikler istiyorsanız Preminium sürümü de mevcuttur.

 

MonsterInsights

WordPress web siteniz için en iyi Google Analytics eklentisidir. Web sitenizi Google Analytics ile bağlamanıza izin verir, böylece web sitenizin ziyaretçileri hakkında nereden geldiklerini, şu an kaç kişinin aktif olduğunu ve web sitenizde ne yaptıklarını öğrenebilirsiniz. Ardından, kazançlarınızı iyileştirmek için sitenizi buna göre optimize edebilirsiniz.
MonsterInsights’ın da ücretsiz bir sürümü var . Gelişmiş özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, Pro sürümünü satınalmalısınız.
Eklenti

 

Constant Contact

Eklenti en iyi e-posta pazarlama servis sağlayıcılarından biridi . Bir e-posta listeleri oluşturmanıza ve abonelerinize e-posta göndermenize izin verir.
Hızlı ve kolay bir kurulum ile bugünde en yeni başlangıç ​​eklentisidir. Kayıt formları eklemek için dahili araçlar bulunur ve ayrıca OptinMonster gibi kurşun üretim yazılımı ile de çalışır.

 

Sucuri

Güvenlil açıklarımız artık başımıza bela oldu. Web sitemizi korumak için elimizden geleni yaptığımıza rağmen bazı açıklar kalabiliyor. Bu açıkları daha da kapatmak için eklentiler bulunuyor. Sucuri’nin web uygulama güvenlik duvarı, muhtemelen siteniz için alabileceğiniz en iyi koruma eklentilerinden biridir.
Sitenizi, DDoS, kötü amaçlı yazılım tehditleri, XSS saldırıları, kaba kuvvet saldırıları ve temelde her tür saldırıdan izlerden  korurlar. Web sitenizde bir güvenlik duvarı yoksa, geç olmadan güvenlik duvarı kurun.

 

BackupBuddy

Güvenlik hakkında konuşurken, güvenilir bir yedekleme sistemine sahip olmaktan daha iyi bir güvenlik yoktur.
Bir işletme sahibi olarak, donanım hatası veya web sitenizin sunucularında bir saldırı olması durumunda işletme ve müşteri verilerinizi kaybetmeyi göze alamazsınız. Tüm WordPress sitelerinizde kurulması gereken ilk şey bir yedekleme eklentisidir. WordPress sitelerinizi sadece birkaç tıklama ile yedekleyip geri getirmenin en güvenilir ve en kolay yollarından biri olduğu için BackupBuddy’yi kullanmanızı öneririz .

 

Yoast SEO

Yoast SEO en popüler WordPress eklentilerinden biridir. WordPress sitenizi arama motorları için optimize etmenize izin verir. Meta etiketleri eklemenize tam yardımcı olmasa da, sitenizi bir bütün olarak optimize eder. Yoast eklentisinin web sitesinde kuruluyla ilgili fazlasıyla içerik bulunuyor.

 

W3 Toplam Önbellek

Hız en önemli SEO faktörlerinden biridir. Daha hızlı web siteleri Google’da daha yüksek sırada yer alır; bu  işletme web siteniz için daha fazla ziyaretçi ve daha fazla dönüşüm demektir. Bu eklenti sayesinde siz bu işin sadece 45-50% yapıyorsunuz. Bu işleri yapan şirketlerden Seo hizmet paketleri alarak Seo’nuzu 100% yapabilirsiniz.
W3 Toplam Önbellek, ziyaretçilerinize sıkıştırılmış ve önbellekli dosyalar sunmanıza izin verir. Bu, sunucunuzdakı yükü azaltır ve web siteniz daha hızlı olur. W3 Toplam Önbellek nasıl kurulacağı ve kurulacağı konusunda yeni başlayanlar kılavuzuna göz atın.

 

MaxCDN

Bu eklenti web sitesinde görüntüler ve diğer statik içerik yüklenmesi bazen gerektiğinden fazla sürebiliyor. Web sitenizi daha da hızlı hale getirmek istiyorsanız, statik dosyalarınızı dağıtmak için bir CDN kullanmanız gerekecektir. MaxCDN , en güvenilir CDN servisidir ve WordPress ile kolayca entegre olur.

 

Soliloquy

Bu eklenti WordPress açılış sayfalarınızdaki kaydırıcılar, özellikli içeriğinizi, ürünlerinizi ve duyurularınızı güzel ve interaktif bir şekilde kolayca görüntülemenize yardım eder. Soliloquy WordPress’in en iyi eklentileri sırasında bulunuyor. Kendi güzel kaydırıcılarınızı kolayca oluşturup WordPress sitenizin herhangi bir yerine yerleştirmenizi sağlar.

 Yorum Yap
0 Yorum yapan